• .
  • .
  • .
  • .
  • .
  • .

Wolne pokoje - galeria

Pensjonat Villa Pan Tadeusz zaprasza do wizyty wszystkich gości spragnionych komfortu i najwyższej wygody, dbających o wyszukiwanie jak najkorzystniejszych cen. Noclegi w centrum Gdańska mają szereg zalet, z których najważniejszą jest przede wszystkim dobra komunikacja z najciekawszymi punktami Trójmiasta. Zapewniamy, ze korzystając z naszej oferty będą Państwo zachwyceni wysokim standardem wszystkich wolnych pokojów, jak również ich interesującą stylistyką. Nie będą Państwo żałować swojej decyzji o spędzeniu swojego urlopu właśnie u nas.


Takie pensjonaty jak Villa Pan Tadeusz dbają o jak najwyższy komfort swoich gości, przestronne, wolne pokoje i dobrą lokalizację. Jesteśmy przekonani, że wybierając nasz tani pokój będą Państwo w pełni usatysfakcjonowani jego wyposażeniem i wygodą. Gorąco zachęcamy więc do przyjrzenia się poszczególnym możliwościom wyboru noclegu w Villi Pan Tadeusz. Szczegółowe opisy znajdują się poniżej.


Zachęcamy do zapoznania się z cennikiem.

Płatności

Honorujemy karty płatnicze: Visa, Visa Electron, Maestro, Mastercard, Mastercard Electronic, Diners Club International, American Express, V Pay

Pokoje 1-osobowe

To tanie noclegi dla biznesmenów, którzy odwiedzają Gdańsk służbowo, lub dla samotnych turystów, którzy stawiają na wolność i niezależność. Ceny noclegu zaczynają się już od 130 zł za dobę. Jest to więc doskonały stosunek ceny do wysokiego standardu proponowanych pokojów.

Pokoje 2-osobowe

Tanie pokoje dla par, które chcą w Trójmieście odnaleźć romantyzm, przygodę i niezapomniane emocje. Z pewnością nasza oferta przypadnie Państwu do gustu. Ceny za pokój w sezonie zaczynają się od 180 zł, natomiast poza nim już od 160zł. Zapraszamy.

Pokoje 3-osobowe

Przestronność i doskonałe wyposażenie sprawiają, że noclegi w tych pokojach zachwycą całą rodzinę. Zapewniamy Państwu telewizję satelitarną oraz dostęp do Internetu. Ceny noclegów w pokojach 3-osobowych rozpoczynają się już od 210 zł za pokój.

Apartamenty 2-pokojowe

Komfortowe pokoje w centrum Gdańska, przepiękne widoki, wysoki standard, przestronność i pełna swoboda. Zapraszamy do wyboru naszych apartamentów zarówno pary (już od 250 zł), jak i większe grupy turystów, znajomych, czy rodziny z dziećmi (za każdą kolejną osobę 30 zł dodatkowo).

Kontakt

Villa Pan Tadeusz
80-123 Gdańsk
woj. pomorskie
ul.Pana Tadeusza 74
tel: 58-302-68-54
email:[email protected]
Masz pytania?
Zadzwoń:+48 58 302 68 54